Logo
Rádi poradíme na
Po - Pá: 10:00 - 18:00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Zavolejte nebo napište, jsme tu pro vás!
Nakupte ještě za 3 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. BLOG O PLOTECH A STĚNÁCH
  3. Konstrukce a provedení
02.01.2021

Konstrukce a provedení

Nosnou kostru umělých živý plotů, zelených stěn i mechů tvoří zelené plastové dílce vyrobené z PE.  Tyto dílce (někdy nazívané jako panely) mají zadní rastr (kostru) s vnitřním jemným rastrováním. Tento rastr je téměř vždy zelený. 

Rastr jednotlivých dílců je opatřen klipy (zámečky), díky těmto klipům můžete jednotlivé dílce snadno spojovat k sobě do nekonečně velkého tvaru. 

U umělých živích plotů a mechů sestava z výroby obsahuje vždy 4 sestavené dílce 25 x 25 cm do jednoho celku a nebo jeden dílec v jednom celku, kdy vždy má tento dílec celkové rozměry cca 50 x 50 cm.

Dekorativní část plotu tvoří hustá skupina realisticky vyrobených listů, které jsou vsazené do plastového rastru. Listy jsou vyrobeny z polyethylénu a jsou UV odolné. 

U zelených stěn sestava z výroby obsahuje vždy jeden dílec a to buď o velikosti 50 x 50 cm u malých zelených stěn nebo 100 x 100 cm v případě standardních zelených stěn.

Dekorativní část plotu tvoří hustá skupina realisticky vyrobených rostlin, které jsou vsazené do plastového rastru. Rostliny jsou vyrobeny z polyethylénu a jsou UV odolné.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli